شرکت صفابست ساز

بیشتر بدانیم

.

شرکت با اراده ای آهنین برای ایفای نقشی پویا در مسیر خودکفایی کشور و با نیت مبارک ایجاد اشتغال، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۶ آغاز کرد.

اعتماد مشتریان و رضایت مصرف کنندگان از دیگر عناصر موفقیت و پشتوانه ی بقای شرکت بوده، بطوریکه میزان تولید و خطوط تولید اولیه پاسخگوی تقاضای روز افزون مشتریان نبود. لذا مدیران کوشای شرکت در همان سالهای نخست تاسیس، خطوط تولیدی دیگری را به مجموعه اضافه کردند، اما از آنجایی که در شعار مدیران شرکت کیفیت کالا در سطر نخست و نقطه اولویت قرار داشت، ضمن تولید بیشتر، محصولات با کیفیت تری نیز عرضه می شد؛ بگونه ای که محصولات شرکت با وجود رقبای خارجی ضمن حفظ جایگاه پیشین خود به گسترش محدوده ی نفوذ خود پرداخته و به این اعتبار خطوط جدید دیگری نیز راه اندازی گردید.

شرکت در مسیر شکوفایی نیز موازی با افزایش تولید، خطوط آبکاری و خطوط کشش مفتول را هم به مجموعه خود اضافه کرد. پیشرفت در مسیر ترقی و ارائه محصولات با کیفیت تر، هدف و آرزوی مدیران کارآمد، متعهد و جوان شرکت می باشد.

صفابست ساز هم اکنون با اقتدار امکان تولید، تامین و عرضه انواع سوزن منگنه و میخ‌های شانه ای مورد نیاز در کشور را دارا می باشد.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.